Home
 Mon 06/10/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Rochester, Adeline Park, #2 West 6:00p 7:00p  >8U > 8U Girls Ritchie Practice     
Rochester, Marella Park - Field # 4 6:00p 7:00p  >13U Girls> 13U Girls Bennett Game 13U Girls O'Keefe   DO 
Rochester, Marella Park - Field # 5 6:00p 7:00p  >10U > 10U Girls Pikulinski Game 10U Girls Sce    
7:20p 8:20p  >10U > 10U Girls Westbrook Game 10U Girls Coppini   JA 
Rochester, Marella Park - Field # 7 6:00a 7:15a  >13U Girls> 13U Girls Allen Practice    JA 
Rochester, Marella Park -Field # 11 6:00p 7:00p  >10U > 10U Girls Niedzwiecki Game 10U Girls Allison    
 Tue 06/11/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Hilton, Merton Williams MS #2 6:15p 7:30p  >13U Boys> 16U Girls Minarik Game Hilton Moved from 7/9  SL 
Rochester, Adeline Park - Field # 1 6:00p 7:00p  >8U > 8U Girls Ritchie Game 8U Girls Burnham   JA 
7:20p 8:20p  >8U > 8U Girls Johnston Game 8U Girls Larosa   JA 
Rochester, Adeline Park - Field # 2 6:00p 7:00p  >8U > 8U Girls Kephart Game 8U Girls Kilbride   JA 
Rochester, Marella - Field#8 Middle 6:00p 7:30p  >13U Girls> 13U Girls O'Keefe Practice    DO 
Rochester, Marella Park - Field # 5 6:00p 7:00p  >8U > 8U Boys Guzetta Game  8U Boys Tawaf   JA 
Rochester, Marella Park -Field # 11 6:00p 7:00p  >8U > 8U Boys GBennett Game  8U Boys Beehler   JA 
 Wed 06/12/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Greece, Grace & Truth Field #7 7:00p 8:00p  >13U Boys> 10U Boys Bekri Game Cobras3   JA 
Greece, Grace & Truth Field #8 7:15p 8:15p  >13U Boys> 10U Boys Chantra Game Cobras2   JA 
Rochester, Marella - Field #11 East 6:00p 7:00p  >Tykes> TYKES Manetta Game TYKES Borcyk   JA 
Rochester, Marella - Field #11 West 6:00p 7:00p  >Tykes> TYKES Lavis Game TYKES Boss   JA 
Rochester, Marella - Field #4 East 6:00p 7:00p  >6U Coed> 6U Klotz Game 6U Johnston   JA 
Rochester, Marella - Field #4 West 6:00p 7:00p  >6U Coed> 6U Moore Game 6U Szatkowski   JA 
Rochester, Marella - Field #6 East 6:00p 7:00p  >6U Coed> 6U Stote Game 6U Gillette   JA 
Rochester, Marella - Field #6 West 6:00p 7:00p  >6U Coed> 6U Magin Game 6U Eastlack   JA 
Rochester, Marella - Field #8 East 6:00p 7:00p  >Tykes> Tykes Tyo Game TYKES Marino   JA 
Rochester, Marella - Field #8 West 6:00p 7:00p  >Tykes> TYKES Kaid Game TYKES Iafrati   JA 
Rochester, Marella - Field#4 Middle 6:00p 7:00p  >6U Coed> 6U Talone Game 6U Northrup   JA 
Rochester, Marella Park - Field # 4 7:20p 8:20p  >13U Girls> 13U Girls Bennett Game 13U Girls Congdon   SB 
Rochester, Marella Park - Field # 5 6:15p 7:15p  >13U Boys> 10U Boys Crane Game 10U Boys Grimes   JA 
Rochester, Marella Park - Field # 7 6:00p 7:00p  >13U Girls> 13U Girls O'Keefe Game 13U Girls Granville   DO 
Spencerport, Terry Taylor ES, #3 6:15p 7:30p  >13U Boys> 13U Boys Felker Game Spencerport 1   JA 
7:30p 8:30p  >13U Boys> 13U Boys Rebis Game Spencerport 2   JA 
 Thu 06/13/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Chili, Union Station Park 6:30p 8:00p  >13U Boys> 19U Girls Vandermere Game Chili 1   JA 
Hamlin, Hamlin Town Park #3 6:00p 7:15p  >13U Boys> 16U Girls Minarik Game Hamlin Due to daylight for 2nd game scheduled on field  SL 
Rochester, Adeline Park - Field # 1 6:15p 7:30p  >10U > 10U Girls Coppini Practice    JC 
Rochester, Marella - Field #5 West 6:30p 7:30p  >8U >  8U Boys Tawaf Practice  Near fields 4 and 5  HT 
Rochester, Marella - Field#8 Middle 6:15p 7:45p  >13U Girls> 13U Girls O'Keefe Practice    DO 
Rochester, Marella Park - Field # 4 6:15p 7:30p  >13U Boys> 16U Girls Haines Game 16U Girls O'Farrell   JA 
 Fri 06/14/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Rochester, Marella Park - Field # 5 6:00p 7:00p  >8U > 8U Boys Guzetta Game  8U Boys Beehler   JA 
Rochester, Marella Park - Field # 6 7:20p 8:20p  >13U Girls> 13U Girls Allen Game 13U Girls Granville   JA